Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých počítačov, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely aj na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklamy. Táto stránka môže obsahovať aj cookies tretích strán. Ak budete pokračovať v používaní tejto stránky, predpoladáme, že Vám vyhovuje aktuálne nastavenie. Ak s týmto nesúhlasíte, môžete túto stránku prezerať v tkzv. režime inkognito prostredníctvom internetového prehliadača Chome, alebo Firefox a tým sa nebudú ukladať žiadne automatické údaje.

Potrebujete poradiť, alebo pomôcť? Zavolajte nám PO-PIA 09-15h na 0915723316, alebo napíšte 24/7 na info@whysk.sk  


AMBASÁDORKA

Ambasádorka

 

Spoločnosť WHY s.r.o. hľadá ambasádorku pre svoju značku módneho oblečenia WHY.

 

Ak sa chceš stať našou ambasádorkou, tak vyplň dotazník nižšie. Prosíme ťa o zodpovedné vyplnenie pravdivých údajov. Tvoje údaje sa nedostanú k žiadnej tretej strane a sú chránené podľa platnej legislatívy pre SR a podľa smerníc EU. Vyplnením a odoslaním formulára súhlasíš s uchovávaním tvojich údajov spoločnosťou WHY s.r.o. IČO 50910558 na dobu nevyhnutnú pre výber vhodného uchádzača a na dobu nevyhnutnú pre uzatvorenie zmluvy o prípadnej spolupráci. Po uplynutí tejto doby budú tvoje osobné údaje získané prostredníctvom tohto formulára riadne zlikvidované a vymazané z našich zariadení.

 

A o čo vlastne ide?

Hľadáme mamičku, ktorá sa vyzná vo svete módy, má dieťa chlapca, alebo dievča, ktoré rada oblieka do najlepších a najmodernejších kúskov oblečenie a rada sa týmto oblečením pochváli v online svete na sociálnych sieťach.

Základ spolupráce spočíva v tom, že my „WHY“ ti zašleme oblečenie ktoré vyrábame na mieru pre tvoje dieťa a nejaké kúsky samozrejme aj pre teba. Budeš dostávať najnovšie informácie o našich nových kúskoch, budeš v podstate prvá, ktorá tieto kúsky oblečenia a doplnkov získa a samozrejme budeme tvoje dieťa zásobiť všetkým možným z našej dielne.

Toto všetko získaš úplne ZDARMA a bezplatne výmenou za prezentáciu našej značky.

 

Čo bude tvojou úlohou?

No, jednoducho budeš robiť to čo máš rada a budeš to robiť pre nás. Budeš prezentovať našu značku prostredníctvom zverejňovania fotografií v našom oblečení na rôznych sociálnych sieťach. Budeš teda tak ako vždy, fotiť seba a svoje dieťa a budeš tieto fotografie zverejňovať a reprezentovať značku WHY. Tvojou úlohou bude samozrejme aj nosenie oblečenia v bežnom živote, pri všetkých možných príležitostiach, tak aby si našu značku stále prezentovala aj v bežnom živote. Budeš robiť to čo robíš úplne bežne a získaš zato množstvo módneho oblečenia v hodnote aj niekoľko stoviek eur mesačne. Samozrejme budeme po tebe chcieť aj fotografie, ktoré budeš uverejňovať a nejaký ten stručný reporting.

 

Ak máš teda chuť a odvahu s nami spolupracovať, tak neváhaj a vyplň dotazník nižšie. Výberové konanie bude prebiehať najdlhšie do 31.10.2018 a bude sa skladať z niekoľkých výberových kôl.

Prvé kolo prebehne najneskôr do 15.10.2018, kedy zo všetkých dotazníkov vyberieme maximálne 10 uchádzačiek, ktoré budeme kontaktovať a informovať o postupe do ďalšieho kola. V ďalšom kole budeme potrebovať ďalšie informácie o uchádzačkách a ich deťoch (zašleme im dotazník) a výber zúžime na 5 uchádzačiek. V treťom kole budeme spolu už komunikovať telefonicky, alebo osobne a tu už vyberieme konkrétnu AMBASÁDORKU našej značky WHY.

 

Ak potrebuješ viac informácií, tak nám prosím napíš na e-mail info@whysk.sk

Ambasádorka
Meno a priezvisko AMBASÁDORKY (rodiča): *
E-mail: *
Mobilný kontakt: *
Vek AMBASÁDORKY (rodiča): *
Meno a priezvisko dieťaťa: *
Vek dieťaťa: *
Bydlisko - celá adresa: *
Konfekčná veľkosť AMBASÁDORKA (rodič): *
Konfekčná veľkosť dieťaťa: *
Na FB som pod menom: *
Dieťa má účet na FB? Ak áno, pod akým menom?: *
Na FB som/prezentujem sa v skupinách s módou......: *
NA FB mám vlastnú skupinu, blog, FunPage..........: *
Na INSTAGRAME som pod menom: *
Dieťa má účet na INSTA? Ak áno, pod menom?.....: *
Na MODROM KONÍKU mám účet pod nickom? / nemám účet: *
Na MK sa prezentujem/prispievam do skupín.........: *
Mám kanál na YOUTUBE áno/nie/pod nickom.....: *
Prezentujem sa aj (pokec, pinterest, google apd)? : *
Prečo vybrať za AMBASÁDORKU mňa a moje dieťa?: *
Udelím marketingový súhlas v prípade výberu?:
Tu môžete napísať ľubovoľný text/poznámku apd.:
Podmienky ochrany osobných údajov
Zákonným dôvodom spracovanie Vašich osobných údajov je Váš súhlas dávaný týmto správcovi v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracovaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov a o zrušení smernice 95/46/ES. Účelom spracovania Vašich osobných údajov je zasielanie daňových dokladov za prenájom systému, obchodných oznámení a činenia iných marketingových aktivít správcom voči Vašej osobe.
Podmienky ochrany osobných údajov
Zákonným dôvodom spracovanie Vašich osobných údajov je Váš súhlas dávaný týmto správcovi v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracovaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov a o zrušení smernice 95/46/ES. Účelom spracovania Vašich osobných údajov je zasielanie daňových dokladov za prenájom systému, obchodných oznámení a činenia iných marketingových aktivít správcom voči Vašej osobe.
Opíšte text z obrázku: *
 

Vytvorené systémom www.webareal.sk

MmVjMzk3MG