Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých počítačov, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely aj na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklamy. Táto stránka môže obsahovať aj cookies tretích strán. Ak budete pokračovať v používaní tejto stránky, predpoladáme, že Vám vyhovuje aktuálne nastavenie. Ak s týmto nesúhlasíte, môžete túto stránku prezerať v tkzv. režime inkognito prostredníctvom internetového prehliadača Chome, alebo Firefox a tým sa nebudú ukladať žiadne automatické údaje.
Facebook

AMBASÁDORKA

Ambasádorka

 

Spoločnosť WHY s.r.o. hľadá ambasádorku pre svoju značku módneho oblečenia WHY.

 

Ak sa chceš stať našou ambasádorkou, tak vyplň dotazník nižšie. Prosíme ťa o zodpovedné vyplnenie pravdivých údajov. Tvoje údaje sa nedostanú k žiadnej tretej strane a sú chránené podľa platnej legislatívy pre SR a podľa smerníc EU. Vyplnením a odoslaním formulára súhlasíš s uchovávaním tvojich údajov spoločnosťou WHY s.r.o. IČO 50910558 na dobu nevyhnutnú pre výber vhodného uchádzača a na dobu nevyhnutnú pre uzatvorenie zmluvy o prípadnej spolupráci. Po uplynutí tejto doby budú tvoje osobné údaje získané prostredníctvom tohto formulára riadne zlikvidované a vymazané z našich zariadení.

 

A o čo vlastne ide?

Hľadáme mamičku, ktorá sa vyzná vo svete módy, má dieťa chlapca, alebo dievča, ktoré rada oblieka do najlepších a najmodernejších kúskov oblečenie a rada sa týmto oblečením pochváli v online svete na sociálnych sieťach.

Základ spolupráce spočíva v tom, že my „WHY“ ti zašleme oblečenie ktoré vyrábame na mieru pre tvoje dieťa a nejaké kúsky samozrejme aj pre teba. Budeš dostávať najnovšie informácie o našich nových kúskoch, budeš v podstate prvá, ktorá tieto kúsky oblečenia a doplnkov získa a samozrejme budeme tvoje dieťa zásobiť všetkým možným z našej dielne.

Toto všetko získaš úplne ZDARMA a bezplatne výmenou za prezentáciu našej značky.

 

Čo bude tvojou úlohou?

No, jednoducho budeš robiť to čo máš rada a budeš to robiť pre nás. Budeš prezentovať našu značku prostredníctvom zverejňovania fotografií v našom oblečení na rôznych sociálnych sieťach. Budeš teda tak ako vždy, fotiť seba a svoje dieťa a budeš tieto fotografie zverejňovať a reprezentovať značku WHY. Tvojou úlohou bude samozrejme aj nosenie oblečenia v bežnom živote, pri všetkých možných príležitostiach, tak aby si našu značku stále prezentovala aj v bežnom živote. Budeš robiť to čo robíš úplne bežne a získaš zato množstvo módneho oblečenia v hodnote aj niekoľko stoviek eur mesačne. Samozrejme budeme po tebe chcieť aj fotografie, ktoré budeš uverejňovať a nejaký ten stručný reporting.

 

Ak máš teda chuť a odvahu s nami spolupracovať, tak neváhaj a vyplň dotazník nižšie. Výberové konanie bude prebiehať najdlhšie do 31.10.2018 a bude sa skladať z niekoľkých výberových kôl.

Prvé kolo prebehne najneskôr do 15.10.2018, kedy zo všetkých dotazníkov vyberieme maximálne 10 uchádzačiek, ktoré budeme kontaktovať a informovať o postupe do ďalšieho kola. V ďalšom kole budeme potrebovať ďalšie informácie o uchádzačkách a ich deťoch (zašleme im dotazník) a výber zúžime na 5 uchádzačiek. V treťom kole budeme spolu už komunikovať telefonicky, alebo osobne a tu už vyberieme konkrétnu AMBASÁDORKU našej značky WHY.

 

Ak potrebuješ viac informácií, tak nám prosím napíš na e-mail info@whysk.sk

Ambasádorka
Meno a priezvisko AMBASÁDORKY (rodiča): *
E-mail: *
Mobilný kontakt: *
Vek AMBASÁDORKY (rodiča): *
Meno a priezvisko dieťaťa: *
Vek dieťaťa: *
Bydlisko - celá adresa: *
Konfekčná veľkosť AMBASÁDORKA (rodič): *
Konfekčná veľkosť dieťaťa: *
Na FB som pod menom: *
Dieťa má účet na FB? Ak áno, pod akým menom?: *
Na FB som/prezentujem sa v skupinách s módou......: *
NA FB mám vlastnú skupinu, blog, FunPage..........: *
Na INSTAGRAME som pod menom: *
Dieťa má účet na INSTA? Ak áno, pod menom?.....: *
Na MODROM KONÍKU mám účet pod nickom? / nemám účet: *
Na MK sa prezentujem/prispievam do skupín.........: *
Mám kanál na YOUTUBE áno/nie/pod nickom.....: *
Prezentujem sa aj (pokec, pinterest, google apd)? : *
Prečo vybrať za AMBASÁDORKU mňa a moje dieťa?: *
Udelím marketingový súhlas v prípade výberu?:
Tu môžete napísať ľubovoľný text/poznámku apd.:
Podmienky ochrany osobných údajov
Zákonným dôvodom spracovanie Vašich osobných údajov je Váš súhlas dávaný týmto správcovi v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracovaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov a o zrušení smernice 95/46/ES. Účelom spracovania Vašich osobných údajov je zasielanie daňových dokladov za prenájom systému, obchodných oznámení a činenia iných marketingových aktivít správcom voči Vašej osobe.
Podmienky ochrany osobných údajov
Zákonným dôvodom spracovanie Vašich osobných údajov je Váš súhlas dávaný týmto správcovi v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracovaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov a o zrušení smernice 95/46/ES. Účelom spracovania Vašich osobných údajov je zasielanie daňových dokladov za prenájom systému, obchodných oznámení a činenia iných marketingových aktivít správcom voči Vašej osobe.
Opíšte text z obrázku: *
 
ZmZiO