Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých počítačov, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely aj na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklamy. Táto stránka môže obsahovať aj cookies tretích strán. Ak budete pokračovať v používaní tejto stránky, predpoladáme, že Vám vyhovuje aktuálne nastavenie. Ak s týmto nesúhlasíte, môžete túto stránku prezerať v tkzv. režime inkognito prostredníctvom internetového prehliadača Chome, alebo Firefox a tým sa nebudú ukladať žiadne automatické údaje.

Potrebujete poradiť, alebo pomôcť? Zavolajte nám PO-PIA 09-15h na 0915723316, alebo napíšte 24/7 na info@whysk.sk  STOP DOBIERKE

Vážení zákazníci,
vzhľadom na situáciu ohľadom COVID-19 na Slovensku, sme sa rozhodli dočasne zrušiť možnosť platby dobierkou pri doručení zásielky s okamžitou platnosťou. Účelom je zabrániť prípadnému šíreniu COVID-19 prostredníctvom hotovosti a zníženie osobného kontaktu medzi kuriérom a zákazníkom.. Naďalej je možné objednávočku uhradiť prevodom na náš účet, alebo online platobnou kartou pri objednávke.
Ďakujeme za pochopenie, vaše WHY.

 

Vytvorené systémom www.webareal.sk

NTkzNGI