Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých počítačov, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely aj na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklamy. Táto stránka môže obsahovať aj cookies tretích strán. Ak budete pokračovať v používaní tejto stránky, predpoladáme, že Vám vyhovuje aktuálne nastavenie. Ak s týmto nesúhlasíte, môžete túto stránku prezerať v tkzv. režime inkognito prostredníctvom internetového prehliadača Chome, alebo Firefox a tým sa nebudú ukladať žiadne automatické údaje.

Potrebujete poradiť, alebo pomôcť? Zavolajte nám PO-PIA 09-15h na 0915723316, alebo napíšte 24/7 na info@whysk.sk  


Doprava zdarma
Doprava zdarma

Podmienky akcie DOPRAVA ZDARMA

Dopravu zdarma získa každý zákazník pri nákupe tovaru v eshope www.whysk.sk nad 20€ (bez hodnoty dopravy) s miestom doručenia v rámci celej SR.

Akcia neplatí pri doručení tovaru do iných krajín. 

Doprava zdarma pre SR sa aktivuje automaticky v nákupnom košíku pri dosiahnutí limitu nákupu podľa týchto podmienok a je označená ako spôsob dopravy - DOPRAVA ZDARMA PRE SR

V rámci akcie doprava zdarma je tovar odoslaný v rámci SR prostredníctvom kuriérskej spoločnosti GLS na adresu uvedenú objednávateľom v objednávke.

Iný spôsob doručenia, napríklad Slovenskou poštou nie je možný.

V rámci akcie doprava zdarma si môže objednávateľ vybrať možnosť platby za objednávku online platobnou kartou, alebo bankovým prevodom bez poplatku..

Platba dobierkou je služba naviac, ktorá je spoplatnená sumou 3,00€ vrátane 20% DPH.

V prípade objednávky s hodnotou tovaru do 20€ je doprava kuriérom v rámci SR spoplatnená zvýhodnenou sumou 2,50€ vrátane 20% DPH.

V rámci zvýhodnenej ceny dopravy pre SR si môže objednávateľ vybrať možnosť platby za objednávku online platobnou kartou, alebo bankovým prevodom bez poplatku..

Platba dobierkou je služba naviac, ktorá je spoplatnená sumou 3,00€ vrátane 20% DPH.

Zvýhodnená cena dopravy do CZ

Zvýhodnenú cenu dopravy do CZ získa každý zákazník pri nákupe tovaru v eshope www.whysk.sk do 100€ (bez hodnoty dopravy) s miestom doručenia v rámci celej CZ. Pri nákupe tovaru nad 100€ je doprava do CZ zdarma.

Akcia neplatí pri doručení tovaru do iných krajín. 

Bežná cena dopravy do CZ je 5,00€/137,50CZK vrátane 20% DPH a v rámci akcie je zvýhodnená cena dopravy 3,00€/82,50CZK vrátane 20% DPH.

Platba dobierkou je služba naviac, ktorá je spoplatnená sumou 3,00€/82,50CZK vrátane 20% DPH.

Preprepočet €/CZK je len orientačný a môže sa líšiť v závislosti od aktuálne nastaveného kurzu.

Cena dopravy do ostatných krajín zostáva nezmenená.

V prípade ak si objednávateľ vyberie dopravu zdarma v rámci SR, alebo zvýhodnenú cenu dopravy v rámci SR a zadá pri objednávke miesto doručenia mimo SR, odosielateľ môže objednávateľovy náklady na doručenie tovaru mimo SR doúčtovať a žiadať dodatočnú úhradu nákladov na doručenie mimo SR.

Organizátor akcie spoločnosť WHY s.r.o. si vyhradzuje právo na akúkoľvek zmenu akcie, akúkoľvek zmenu podmienok akcie, alebo úplné zrušenie akcie bez upozornenia vopred. Nejedná sa o verejný prísľub. Na zvýhodnenú cenu dopravy, dopravy zdarma, alebo akejkoľvek inej akcie nie je právny nárok a preto si ju nie je možné právne nárokovať, alebo vymáhať. Na už vytvorené objednávky nie je možné akciu uplatniť spätne.


Vytvorené systémom www.webareal.sk

ZjZmMD