Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých počítačov, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely aj na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklamy. Táto stránka môže obsahovať aj cookies tretích strán. Ak budete pokračovať v používaní tejto stránky, predpoladáme, že Vám vyhovuje aktuálne nastavenie. Ak s týmto nesúhlasíte, môžete túto stránku prezerať v tkzv. režime inkognito prostredníctvom internetového prehliadača Chome, alebo Firefox a tým sa nebudú ukladať žiadne automatické údaje.
Ok

Potrebuješ poradiť, alebo pomôcť? Zavolaj nám PO-PIA 09-15h na +421915723316, alebo napíš 24/7 na info@whysk.sk  


Nebuď konzerva, buď WHY®

     Každá matka chce pre svoje deti, len to najlepšie. A tak vzniklo WHY®. Originálna slovenská značka prvotriednej kvality pre celú rodinu.

Na módnej scéne sme už od roku 2015

WHY® má za sebou už 6 rokov bohatých skúseností. Na módnu scénu prišlo ešte pod menom zakladateľky a až následne vznikol názov WHY®. Prečo práve WHY? Inšpirovalo nás k tomu obdobie nekonečného PREČO, ktoré si vtedy zažíval náš syn. Jednoduché detské PREČO sa nám veľmi zapáčilo, ale už od začiatku sme mali plán expandovať aj do zahraničia. A tak vzniklo dnes už dobre známe anglické WHY.

Foto 1

Začínali sme so šitím čiapok, šálov a teplákov pre detičky. Kvalita bola pre nás však vždy veľmi dôležitá a tak rástol dopyt po našom oblečení aj medzi dospelými. Postupne sme preto začali šiť ucelené kolekcie pre celú rodinu. Dnes naša značka úspešne udáva trendy nielen na slovenskom trhu, ale je veľmi obľúbená a vyhľadávaná aj medzi zahraničnými zákazníkmi.

Vysoká kvalita spracovania a materiálov pre nás stále ostáva na prvom mieste. Výroba nášho oblečenia prebieha kompletne pod našou strechou. Začínajúc od šitia, cez tlač potlačí až po výrobu rôznych doplnkov. Zároveň všetky naše produkty celé mesiace testujú deti z rôznych kútov Slovenska, ktoré im vždy dajú poriadne zabrať. My následne meníme, upravujeme a až výsledný produkt o ktorého kvalite sme stopercentne presvedčení, ide do predaja. Pretože spokojnosť zákazníka je u nás na prvom mieste.

Nebuď konzerva, buď WHY®!

S WHY® máš jednoducho istotu, že oblečenie ktoré si kúpiš, bude štýlové a originálne, ale zároveň udržateľné a nadčasové. A to proste chceš. Pre seba, pre deti aj pre manžela. Krásne zladená môže byť celá rodina. Je dosť možné, že nejaký kúsok budú nosiť aj deti tvojich detí. Originálna kvalita sa totiž dedí po generáciách. A tá je pre nás najdôležitejšia. Jednoducho pravý slow fashion v prevedení šikovných slovenských ručičiek. Nájdeš u nás aj unikátne autorské kúsky a originálne dizajny, ktoré máme potvrdené UPVSR.

 

Nezabúdame ani na prírodu

Sme presvedčení o tom, že každý z nás môže prispieť k tomu, aby bola naša príroda zase o kúsok zelenšia. Aj preto vyrábame skutočne kvalitné a nadčasové oblečenie, ktoré vydrží roky a nepremení sa za pár mesiacov na zbytočný odpad. Rovnako všetko balíme do 100 percentne recyklovateľných balíkov. Sme skrátka EKO od A po Z.Vytvorené systémom www.webareal.sk

ZmIwYz