Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých počítačov, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely aj na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklamy. Táto stránka môže obsahovať aj cookies tretích strán. Ak budete pokračovať v používaní tejto stránky, predpoladáme, že Vám vyhovuje aktuálne nastavenie. Ak s týmto nesúhlasíte, môžete túto stránku prezerať v tkzv. režime inkognito prostredníctvom internetového prehliadača Chome, alebo Firefox a tým sa nebudú ukladať žiadne automatické údaje.

Potrebujete poradiť, alebo pomôcť? Zavolajte nám PO-PIA 09-15h na 0915723316, alebo napíšte 24/7 na info@whysk.sk  


1. Košík

2. Dodacie údaje
3. Dokončené
Názov
Množstvo
Cena bez DPH
DPH
Celkom s DPH
CELKOM bez DPH
CELKOM s DPH
€ 0,00 (0,00 CZK)
€ 0,00 (0,00 CZK)
Spôsob dopravy
 
Spôsob platby
Popis dopravy

Tovar zaslaný kuriérom na Vašu adresu nasladujúci prac. deň po dni odoslania. V deň doručovania Vám príde sms s približným časom doručenia zásielky.

+€ 3,50 (91,00 CZK)
Popis dopravy

Zásielka len pre Českú Republiku.

+€ 5,00 (130,00 CZK)
Popis dopravy

Po dohode na adrese WHY s.r.o., Hodonínska 1542/13, 908 51 Holíč SR.

PLATBA V HOTOVOSTI ANI PLATOBNOU KARTOU NIE JE MOŽNÁ.

0 €
+€ 1,50 (CZK 39,00)
(zľava  2 % z ceny nákupu) 0 €
(zľava  1 % z ceny nákupu) 0 €
 

Chcem uplatniť zľavu za body - POČET BODOV NA VAŠOM KONTE:0 ( € 0,00 (0,00 CZK) )

Zľava za body
bodov
zodpovedá 0
Výberom dopravy, je zodpovednosť za doručenia tovaru prenesená na prepravcu a objednávateľa. Objednávateľ je povinný pri doručení tovaru skontrolovať balík, poškodenie obalu (krabice)l, narušenie lepiacich pások WHY na krabici apd. Ak objednávateľ zistí akékoľvek poškodenia, môže doručovateľe požiadať o zápis reklamácie a o tejto skutočnosti informovať odosielateľa. V prípade poškodenia, straty, či nedoručenia tovaru prípadné reklamácie rieši objednávaťeľ. Poškodením, stratou, alebo nedoručením tovaru nevzniká objednávateľovi automaticky nárok na nový tovar.

Vytvorené systémom www.webareal.sk

ZTAyNz